НАВІЩО ПОТРІБНО

корчування пнів

Щоб повністю викорінити дерево з землі, мало буде всього лише спиляти його стовбур, так як це тільки видима половина рослини. Інша половина прихована від очей під землею. Саме видалення коренів дерева забезпечить спокійну закладку фундаменту і установку каналізаційних шляхів. Є кілька способів видалення пнів в небажаних місцях земельних ділянок, зокрема ручні, механічно і хімічні.

Викорчовування пнів САМОТУЖКИ

Цей процес забирає дуже багато фізичних сил. Потрібно спочатку прибрати достатній обсяг землі навколо пня за допомогою лопати або брухту, щоб звільнити велику частину коренів. Їх можна обрубати сокирою. Але якщо ви в подальшому захочете почати будівництво на цьому місці або закладати фундамент, коріння доведеться видаляти повністю в будь-якому випадку. Ми радимо поберегти своє здоров’я і скористатися послугами нашої компанії для проведення подібних робіт.

Быстрое корчевание пней по оптимальным ценам.

Корчівка пнів

ЗА ДОПОМОГОЮ екскаватора ВІД КОМПАНІЇ «АМКОМ»
Викорчовування пнів таким способом особливо вигідна за умови, що на земельній майданчику є велика кількість пнів, і її потрібно використовувати під будівництво або для облагородження території за допомогою ландшафтного дизайну. В цьому випадку екскаватор швидко впорається з поставленим завданням, більш того заощадить ваш час і кошти. Наша компанія працює якісно, ​​тому корчування пнів і ціна за цю послугу відповідають один одному.