ОРЕНДА екскаватора

При деяких видах ремонтних або будівельних робіт потрібно в оренду екскаватор. Екскаватор — спеціальна техніка, яку застосовують у величезному діапазоні як будівельних, так і землерийних роботах. Взяти в оренду екскаватор необхідно під час будівництва доріг, архітектурних споруд, прокладання промислових мереж, при розробці кар’єрів і котлованів, а також при інших роботах.
Орендуючи екскаватор ви перш за все економите на залученні іншої спецтехніки, оскільки цей вид техніки дуже функціональний і здатний виконувати роботи будь-якої складності. Екскаватор в оренду — це якісно зроблена робота в найкоротші терміни. У нашій фірмі вартість оренди екскаватора вас приємно здивує!

Послуги екскаватора

Дуже важливо вміти вибирати екскаватор. При виборі даної техніки в першу чергу варто звернути увагу на його характеристики і параметри, такі як експлуатаційна маса, потужність, глибина копання, конструкція ковша, висота його підйому, обсяг і так далі. Так само варто звертати увагу на вартість послуг екскаватора, ці послуги оплачуються, як погодинно, подневная, так і за виконання конкретної роботи.
ОРЕНДА ГУСЕНИЧНОГО екскаватора

Існує безліч видів цієї спецтехніки, це і міні екскаватори, екскаватори-навантажувачі, повноповороті і драглайни. Також слід зауважити, що екскаватори розрізняють за типом ходової частини. Вони бувають гусеничні, колісні, пневмоколісні, плаваючі і навіть рейкові. Наприклад, гусеничні екскаватори пересуваються за допомогою відповідного ходового механізму, що дозволяє техніці переміщатися практично з будь-якого типу покриття. У колісних екскаваторів є власне шасі, що дозволяє транспорту пересуватися по асфальтованому покриттю в умовах обмеженого поступу.

ОРЕНДА МІНІ екскаватора

Популярно останнім часом використання міні-екскаваторів. Популярність обумовлена ​​тим, що їм знаходять застосування там, де не справляються великі екскаватори або в умовах обмеженого простору, або ж якщо робота вимагає хірургічної точності у виконанні землерийної роботи. Міні-екскаватор являє собою компактну землерийну машину невеликих габаритів з ковшем і можливим фронтальним навантажувачем.

РОБОТА екскаватора

Не поступається по маневреності і функціональним призначенням і екскаватор-навантажувач. Використовують даний вид техніки в більшій частині для розчищення необхідної площі, підготовки будівельних траншей для використання в подальші цілі, а також за допомогою фронтального навантажувача можна занурити будівельних відходи в самоскид для подальшої утилізації.

Оренда колісного екскаватора

Оренда саме цього виду екскаватора підійде для земляних робіт на майданчиках з ґрунтовим покривом .Колесний ескаватор використовують на підготовлених територіях, де потрібно зберегти хороший стан дорожнього полотна або інших ділянок, яким гусенична машина може завдати шкоди. Однозначно плюсом даної колісної техніки є її універсальність в переміщенні, вона може легко пересуватися як на короткі, так і на довгі відстані. Такий екскаватор підійде для роботи на ділянках, які знаходяться територіально далеко один від одного.

Долгосрочная аренда экскаватора в Харькове.

Вартість роботи екскаватора

Багатьох хвилює питання cколько коштує година роботи екскаватора.
Вартість оренди на нинішньому ринку варіюється від 250 до 450 грн / год. Пам’ятайте, що оренда екскаватора навантажувача набагато спростить і прискорить робочий процес. Маневреність, компактність, можливість використання на обмежених просторах, а так само багатофункціональність цих машин допоможе з мінімумом силових витрат впорається з важкою роботою.

Оренда екскаватора з гідромолотом

Гідромолот — додаткова функція екскаватора, додаткове пристосування, яке просто необхідно при певних видах будівельної роботи. Цей додатковий прилад легкий у використанні, його просто підчепити і підключити до основного пристрою. Екскаватори з гідромолотом — варіант для тих, кому потрібно розкрити грунт або іншу тверду поверхню: стару дорогу, споруди і тд.

Замовити екскаватор

Не секрет, що покупка екскаватора для незначних і малогабаритних робіт є не рентабельною. Справа не тільки у високій вартості цієї великовагової машини, так само в труднощі зберігання, ремонту і обслуговування. Кращим варіантом в таких випадках є замовити екскаватор на час, це дозволить вам заощадити гроші на покупку непростий машини, позбавить вас від пошуку хорошого оператора екскаватора. Замовте прокат потрібної техніки в нашій фірмі, і ми надамо не тільки високоякісну техніку, а й професійних працівників своєї справи!