Асфальтування ХАРКІВ

Асфальтування — найбільш популярний спосіб благоустрою доріг. Це в основному пов’язано з його фізичними і хімічними властивостями. Цей матеріал досить довговічний і стійкий до впливу навколишнього середовища. На сьогоднішньому ринку є безліч замінників асфальтованому покриттю. Але якщо стверджувати про відповідність ціни і якості, то найбільш підходящим буде саме таке покриття.
Велика частина людей вважає, що асфальт — це просто автодороги або ж тротуар, по якому ходять пішоходи, але насправді сфера використання асфальту набагато ширше. Існує як природний, так і штучний асфальт, він же асфальтобетон, що є сумішшю пісочної крихти, відсіву з гранітного каменю, щебеню та розігрітої смоли (бітуму).

Асфальтування ЦІНА

Існує безліч підвидів асфальтованого покриття. Від цього залежить і ціна самого асфальту. Вони бувають піщаними, крупно-і дрібнозернистими.
У піщаний асфальт здебільшого входить пісок, гранітна крихта і бітум. Як правило, щебінь в даний вид покриття не додають, що робить його недостатньо міцним для доріг, тому найчастіше такий асфальт використовую для пішохідних зон і тротуарів.
Якщо говорити про крупнозернистому асфальті, то в нього входять такі елементи як: спеціальний пісок, крупний щебінь, відсів з граніту і підготовлені домішки смол. Таке покриття використовують для будівництва доріг: утрамбований крупнозернистий асфальт покривають шаром дрібнозернистого, що робить дорогу набагато міцніше і надійніше.

Асфальтування ДОРІГ

Термін служби асфальту залежить від кількох факторів: якість використовуваного матеріалу, професіоналізм працівників і правильне ущільнення. Для ущільнення поверхні використовують спеціальну техніку — дорожній каток. Це дозволяє утрамбувати поверхню, видалити з неї зайве повітря і вологу. Температура укладання асфальту не повинна бути нижче 105 градусів, каток не повинен робити різких переривчастих рухів. Якщо проводиться асфальтування на гірці, то укочувати асфальт необхідно зверху вниз. Якщо після проходу дорожнім катком залишаються шви, від них можна позбутися проїхавши по ним перпендикулярно.
асфальтні роботи

Дорожное асфальтирование харьков на высоком уровне!

Порядок проведення асфальтних робіт складається з таких стадій:
Перше — це планування. На даній стадії будівельники стверджують, на якій ділянці дороги необхідно провести роботи, вирішують, скільки необхідно будівельних матеріалів для цього.
Друге — це копання дорожньої траншеї. Цей етап необхідний для того, щоб зроблена після асфальтних робіт дорога не відрізнялася за рівнем з територією, яка її оточує.
Третє — прокладка і розкочування щебеню.
Четверта — завершальна стадія — це безпосередньо асфальтування. Проводиться шар за шаром за певною технологією з використанням новітньої спецтехніки.
Дуже важливо не помилитися на будь-якому з етапів, оскільки надмірне зарядження скорочує термін служби асфальту і привести до інших небажаним наслідкам.
Для укладання асфальту, звертайтеся в до нашої команди професіоналів компанії АМКОМ: 099-987-1000; 097-987-1000; 073-987-1000

Асфальтування майданчиків

Щоб продовжити життя вашому майданчику з асфальту, потрібно запам’ятати кілька правил її використання:
Важка техніка псує структуру асфальту і сприяє утворенню тріщин і ям. Особливо це стосується важких гусеничних машин;
Асфальт під впливом високих температур стає в’язким. У літню пору роки не мінімізуйте проходження по ньому великої важкої техніки;
При появі тріщин і ям їх необхідно терміново ж відремонтувати, в іншому випадку, під впливом часу дефекти будуть розростатися.