Оренда катків

До будь-якого будівництва потрібно підходити відповідально і серйозно, особливо це стосується зведення доріг. Цей процес не терпить недбалого ставлення, адже від якості матеріалу і професіоналізму працівників залежить майбутнє використання і термін експлуатації поверхні. Для зведення доріг використовують спеціальну техніку. Дорожній каток — це спеціальний прилад для розгладження, утрамбовки і ущільнення поверхні: асфальту, піску, ґрунту та іншого сипучого і пухкого матеріалу. Основною робочою деталлю дорожнього катка є валец, який знаходиться на місці коліс (бувають одновальцевие і двохвальцеві катки). Це пристрій виконує свою головну функцію за рахунок величезної ваги валиків. Вони діляться на два види: ведучий — до якого спрямований сигнал крутитися від двигуна; ведений — який повторює рухи ведучого.

Дорожні котки за доступною ціною

По тому, як пересувається каток, можна розділити його на кілька видів:

пріцепний — відсутній власний двигун, він пересувається за допомогою тягача і виконує свою функцію за рахунок свого великого ваги;
полупріцепний — працює не тільки за допомогою тягача, а й шляхом обертання основної деталі;
самохідний — є самостійною машиною, оснащений особистим двигуном і силовий подачею.
Від того, яким чином каток впливає на матеріал, їх можна класифікувати на:
— Статичні — розгладжують поверхню за рахунок свого великого ваги за допомогою сили тяжіння;
— Вібраційні — працюють не тільки за рахунок сили тяжіння, а й за рахунок вібраційних коливань. Каток такого виду використовують для ущільнення поверхні великих масштабів. Такі катки більш ефективні в порівнянні зі статичними, для ущільнення такими вистачить одного проходу.

Если вы возводите дорогу аренда катка именно для вас.

Каток дорожній — оренда від компанії Амком

Оренда такої спецтехніки як дорожній каток необхідна для розгладження поверхні, видалення з грунту зайвої вологи і повітря. Вага таких ковзанок може доходити від 1 до 16 тонн.
АМКОМ готові допомогти вам у будівництві і надати оренду спецобладнання на вигідних умовах. Оренда дорожнього катка позбавить вас від необхідності покупки дорогого устаткування, витрат на його обслуговування і зберігання. Так само ми можемо надати вам професійного водія-оператора катка, що набагато спростить вашу роботу.

Оренда катка дорожнього допоможе вирішити Ваші завдання

Оренда катка в АМКОМ — відмінна можливість зробити роботу якісно з економією вашого часу і ресурсів. Замовити спецтехніку для вашого будівництва можна зателефонувавши на нашу номером: 099-900-05-61; 097-100-00-61; 093-100-00-61