БУДІВНИЦТВО ДОРІГ

Будівництво якісної, довговічної дороги вимагає чималих зусиль і витрат. Такі важливі роботи, як зведення доріг, потрібно довіряти виключно професіоналам своєї справи.

У будь-яку пору року можна побачити як будівельники роблять дорогу. Багато спостерігали цей процес, але ніколи навіть не замислювалися, як це відбувається. Ми вам допоможемо з цим розібратися.

Першою стадією будівництва або реконструкції є проектування. Далі працюють геологи, їх завдання з’ясувати особливості територіального розташування, склад грунту, його стан, наявність підземних вод і тд. Оцінивши ситуацію, можна розробляти план дорожніх робіт.

ДОРОЖНІ РОБОТИ

Дорожньо-будівельний процес ділиться на кілька етапів:
1) Роботи з підготовки території. У них відносять розчистку, вирубку дерев, прибирання огороджень, можливо знесення будівель итд;
2) Безпосередньо, земляні роботи. До таких відносяться вивезення або ввезення грунту, зміцнення дорожнього полотна итд;
3) Зведення нових або реконструкція старих інженерних комунікацій;
4) Зведення фундаменту дороги. У нього входить засипка піску, щебеню або бетону;
5) Укладання останнього шару — асфальтного покриття.

Качественное строительство дорог залог их долговечности.

БУДІВНИЦТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Найважливішим елементом будівництва доріг є асфальтування. Це процес, коли вже на готовий фундамент з піску і бетону наноситься асфальтна суміш, ретельно розподіляється і утрамбовується. За допомогою такої спеціальної техніки як дорожній каток асфальт утоптує, з нього віддаляється зайве повітря і залишки вологи. Від якості використовуваного матеріалу і від професіоналізму працівників — залежить термін експлуатації дороги. Адже саме шар зносу найбільш підпадає під вплив навколишнього середовища, по ньому щодня проїжджають тисячі автомобілів і виробляють тиск великою масою.
Найбільш часто для для будівництва використовують асфальтобетон — це суміш складається з піску, щебеню, кам’яного борошна і, безпосередньо, рідкий асфальт. Для того, щоб дорога була не протікав вологу, використовують щебінь різного розміру: у підставу кладуть великий, а зверху невеликий. Це надає дорозі шорсткості, сила тертя машини з дорогою за рахунок цього більше і таким чином машина не пробуксовує.

Будівництво та ремонт доріг

Не рідко при ремонті доріг використовують литий асфальт. Ця суміш виготовляється при високих температурах і наноситься в розплавленому вигляді. На необхідне місце привозиться в спеціальних ємностях для збереження рідкого агрегатного стану, там наноситься та під впливом зовнішніх факторів таких, як повітря і температура, застигає. Дорога з литого асфальту більш витривала, вона витримує великі навантаження і тому термін її експлуатації відповідно вище.

Будівництво доріг в Україні

Наука не стоїть на місці. Технології вдосконалюються у всьому світі. Не виключенням є і Україна. З кожним днем ​​вчені придумують нові компоненти асфальту, модифікують бітум, за допомогою чого дороги стають більш безпечними, міцними і витривалими. Завдяки новим технологіям, поліпшуються і властивості самої дороги, розроблені компоненти, які покращують зчеплення дороги з автомобільними колесами. На таких дорогах автомобілів буде не страшний дощ або легкий лід.
Якщо ви хочете, щоб дорога прослужила вам довго і вірно, до питання її будівництва не можна ставитися халатно. Дороги повинні зводити професіонали своєї справи! Наша компанія АМКОМ має багаторічний стаж роботи, досвідчених співробітників і якісну техніку. Подробиці дізнавайтеся на нашу номером: 099-987-1000; 097-987-1000; 073-987-1000