УКЛАДАННЯ АСФАЛЬТУ З КОМПАНІЄЮ «АМКОМ»

Асфальтування — це сукупність дій з укладання суміші асфальтобетону для покриття доріг та інших площ. Щоб приступити до укладання асфальту, фахівці спочатку вирівнюють поверхню доріг за допомогою спеціального обладнання, засипають виїмки щебенем і піском. Потім викладається безпосередньо асфальтобетонна суміш, температурою 115 градусів за Цельсієм. Складність полягає в тому, що матеріал повинен бути викладений до того, як охолоне.

УКЛАДАННЯ АСФАЛЬТУ — ЦІНА В ХАРКОВІ

Компанія «АМКОМ» — лідер з надання послуг асфальтування в Харківській області. Ми пропонуємо якісну техніку, кваліфікованих робітників і швидкі терміни виконання робіт. Вартість укладання асфальту безпосередньо залежить від площі виконуваних робіт, виду асфальтування та матеріальної сировини, а також оренди техніки, яка буде використана в ході робіт. Для доставки суміші ми пропонуємо вам скористатися вантажним самоскидом. Він буває з різним типом завантаження. Самий поширене використання — це самоскид-навантажувач із задньою навантаженням. Так само у нас ви зможете вибрати асфальтоукладальник, який вам найбільше підійде під певний вид асфальтних робіт. «АМКОМ» надає самі лояльні ціни на оренду обладнання в Харкові і Харківській області.

Профессиональная укладка асфальта в быстрые сроки

Яким способом краще покласти асфальт
Гаряче укладання: найнадійніший спосіб укладання асфальту, так як висока температура забезпечує хорошу трамбування і склеювання в’яжучих компонентів суміші. При такому способі обов’язково використання асфальтоукладача. При гарячої укладанні слід пам’ятати, що суміш не повинна охолонути до того, як ви укочена її в рівний шар на землі.
Холодна укладання асфальту поступається в продуктивності, так як в процесі асфальт просто піддається механічному стисканню. Цей вид застосовують зазвичай на невеликих вузьких територіях, або при точковому ремонті доріг.

Укладання асфальтобетону з компанією «АМКОМ»

Асфальт — найпопулярніший матеріал для ремонту та укладання доріг. Він стійко переносить вплив різної температури, а також стійко витримує механічний тиск. Дорога з асфальту буде довго служити, якщо її правильно укласти. Крім цього, асфальтом можна облаштувати тротуарні доріжки та дворові майданчики біля будинків. Ми допоможемо вам вибрати суміш асфальтобетону для дорожніх робіт, а також асфальтоукладальник і навантажувач для роботи з сировиною. Звертайтеся в компанію «АМКОМ» за номерами, вказаними на сайті.