ОРЕНДА грейдер У КОМПАНІЇ «АМКОМ»

Наша компанія має різноманітну техніку, тому при виборі грейдера ми враховуємо всі побажання замовника, щоб вибрати необхідну модель грейдера: різна довжина ножів, додаткове обладнання. Ми можемо надати і важку техніку, і легку маневрену машину. «АМКОМ» веде лояльну цінову політику без завищення цін. Оренда грейдера ціна завжди демократична в будь-яких умовах.

ПОСЛУГИ грейдер ВІД «АМКОМ»

— БУДУВАТИ ЛЕГКО І ПРИЄМНО
Основним видом техніки для дорожнього будівництва є автогрейдер оренда. Це інноваційна самохідна техніка, призначення якої профілювання земляного дорожнього полотна. Машина виконує обрізку грунту і переміщує його до узбіччя за допомогою головного робочого механізму — відвалу. Крім цієї функції, автогрейдер застосовують ще для транспортування сипучих матеріалів, вирізання кюветів і укосів, облагородження піщаних покриттів доріг, розчищення снігових завалів. Його перевага полягає в тому, що він може працювати на маленьких територіях завдяки своїй маневреності. Послуги автогрейдера — це запорука забезпеченості вашого об’єкта високоякісної і надійної будівельною технікою.

Выгодная аренда грейдера в Харькове.

Оренда автогрейдера

заощадить Ваш час і гроші
Для універсальних будівельників автогрейдер потрібен в першу чергу, так як тільки він може забезпечити якісне виконання поставлених завдань в дорожніх і ландшафтних роботах. Купувати таку техніку дуже дорого і не має сенсу, тому що вона потребує якісного догляду та обслуговування. Набагато економніше орендувати цю техніку, щоб зберегти кошти для більш значущих покупок. Якщо Вам необхідно виконати будівельні завдання для посадкових смуг або аеропортів, зняти дорожнє покриття для його ремонту, вирити ями для ухилів, вирізати кювет поруч з дорожнім полотном, провести сільськогосподарські роботи, звертайтеся в компанію «АМКОМ». Ми допоможемо втілити всі важливі справи в реальність.