ПРИБИРАННЯ СНІГУ В ХАРКОВІ

Дуже актуальним питанням в зимову пору є прибирання снігу. Іноді потрібно терміново закінчити важливі справи, налагодити виробництво або зробити бізнес-зустріч, а це викликає величезну кількість труднощів, адже необхідно очистити територію, дорогу, дахи в найкоротший термін. Українська зима красива, але сувора, і в деяких випадках без спеціальної техніки просто не обійтися.

Як відбувається прибирання снігу

Спершу ми визначаємо розмір і вид проблеми. Якщо необхідно, то наші професіонали приїдуть і визначать розмір прибирання снігу для вашої ділянки.

Ми виробляємо чистку поверхні в будь-який час доби. В основному наша робота відбувається в нічний час. За таких причин:
По-перше, велика частина снегоотвалов в денний час закриті, оскільки в цей час сніг на них розрівнюють і готують до переробки. А в нічний час вони зайняті для прийому основного обсягу робіт.
По-друге, оскільки в денний час на дороги здебільшого завантажені, то КамАЗ зі снігом, доводиться більшу частину часу проводити в дорозі між об’єктами прибирання і місцем для снегоотвал, які часто розташовуються на периферії міста або поблизу завантажених трас.

Існує кілька способів для прибирання території від снігу:

— Можливо днем ​​прибрати сніг і зібрати його в купи машинами-навантажувачами, для того, щоб об’єкт вже був очищений і не створював проблем для роботи і парковки. А після, в нічний час, приїдуть самоскиди і відразу ж вивезуть сніг для утилізації. Однак можна чистити сніг і відразу ж вантажити його в машини для подальшої переробки. Так надходити правильніше, якщо є можливість працювати в нічний час або якщо місце для відвалу снігу знаходиться близько.
При об’ємних роботах або при роботах у важкодоступних місцях можливе проведення механізованого прибирання, що включає в себе розсіювання пісочної крихти або інших реагентів; читка снігу за допомогою спеціальних щіток; прибирання і вивезення снігу його навантаженням

ВИВЕЗЕННЯ СНІГУ

Послуга вивезення снігу дуже актуальна в Україні. Особливо вона користується популярністю у магазинів, офісів, на різних виробництвах. Адже сильний снігопад здатний наробити багато лиха, а якщо компанія дорожить своїм ім’ям, співробітниками, репутацією і клієнтами, то не дозволить собі залишити ту ж парковку для машин грузнути в заметах.

Зимой уборка снега не доставит проблем.

ТРАКТОР ДЛЯ ПРИБИРАННЯ СНІГУ

Техніка нашої компанії готова допомогти своїм клієнтам цілодобово. Ми працюємо як в будні, так і у святкові дні.
Наш трактор-навантажувач допоможе впорається зі снігом в будь-який час доби, ми можемо надати його в оренду на будь-який період часу, в відповідно до ваших потреб.
Вибираючи трактор для прибирання снігу у нас, ви, в першу чергу, вибираєте якість, безпеку і швидкість роботи. Ми можемо надати вам не тільки високоякісну спецтехніку, але і професійних робітників з багаторічним стажем, на вигідних умовах.
вивіз снігу

Прибирання снігу з даху

Якщо ви хочете швидко і якісно очистити дах від снігу, прибрати небезпечні бурульки. Велика кількість снігу здатне зашкодити вошей даху, особливо це стосується старих шиферних дахів. Але крім самих споруд, сніг може принести шкоду оточуючим: сходити лавиною на людей і машини, бурульки можуть падати на перехожих і тд.
Наша компанія вирішить ваші проблеми! Ми надамо вам професіоналів для таких складних і небезпечних робіт, які мають спеціальне обладнання і навички.
розчищення снігу

Наша компанія виробляє розчищення снігу на будь-яких територіях, це стосується приватних будинків, магазинів, шкіл, садочків, заводів та інших.
Якщо вам необхідна прибирання території від снігу, прибирання доріг від снігу, очищення покрівлі від снігу, необхідний вивезення снігу з навантаженням — телефонуйте на нашу номерами: 099-900-05-61, 097-100-00-61, 093-100-00 -61